title

Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kierowca
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0012
OBOWIĄZKI:
Zbieranie nieczystości poprzez prowadzenie/kierowanie zamiatarką, śmieciarką bądź samochodu hakowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

wymagane prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. C.

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kierowca samochodu osobowego ze znajomością języka rosyjskiego

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
Przewóz pracowników firmy do miejsca docelowego w Europie, odbieranie przesyłek firmowych w ramach przejazdu przez Europę, rozmowy telefoniczne z kierowcami oraz...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kierowca samochodu dostawczego

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
Rozwożenie towaru na terenie Europy, przeworzenie towaru z punktu A do punktu B, wypełnianie dokumentów transportowych oraz zabezpieczanie towaru w celu uniknięcia...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Kierowca samochodu dostawczego

Lokalizacja: śląskie / Zarzecze

Dodane: wczoraj
Prowadzenie pojazdu, kontrola załadunku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat B