title

Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kierowca
Miejsce pracy: Cykarzew Północny
Numer: StPr/21/2687
OBOWIĄZKI:
Przewóz towarów na trasach międzynarodowych (Europa), dbałość o powierzony sprzęt, utrzymywanie czystości wewnątrz pojazdu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

wymagane czynne prawo jazdy od min. 2 lat, sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do podnoszenia ciężarów, znajomość obsługi nawigacji, dyspozycyjność, podstawowa wiedza dotycząca wyposażenia samochodu, sumienność i punktualność za powierzone mienie

Miejsce pracy:

Cykarzew Północny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie