title

Kierowca/operator maszyn rolniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0606
OBOWIĄZKI:
prowadzenie ciągnika rolniczego ( m.in. koszenie + transport przyczepą)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca ciągnika rolniczego
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B + E
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T

Wymagania inne:

wymagane prawo jazdy kat. T lub B+E, doświadczenie w prowadzeniu ciągnika rolniczego

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 6 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej