title

Kierownik budowy (majster)

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/23/0007
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie budowy, czytanie rysunku technicznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik budowy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienie budowlane

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 28 do 30 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej