title

Kierownik działu usług specjalistycznych

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków:
  • Pranie i impregnacja wykładzin,
  • Mycie przeszkleń,
  • Doczyszczanie po budowlane ,
  • Zakładanie powłok polimerowych,
  • Czyszczenie wentylacji,
  • Czyszczenie paneli fotowoltaicznych,
  • Koszenie ,utrzymanie ogrodów i wszystkie inne usługi związane z utrzymaniem czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków.
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Ofertowanie, organizacja i dozór prac dla obecnych i nowych klientów na terenie Ślaska / Małopolski.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usług porządkowych,
  • Profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi Klienta,
  • Doskonała organizacja własnego czasu pracy,
  • Obsługa pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy,
  • Umiejętności handlowe.
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Nastawienie na długoterminową współpracę,
  • Wynagrodzenie 5500zł brutto plus premia wynikowa,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne,
  • Szkolenia z rozwoju osobistego na wysokim poziomie ,
  • Szkolenia uzupełniające menagerskie.
  • Możliwość przestąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakiet multisport.