title

Kierownik Projektu / Kierownik Budowy

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: miejsce prowadzonych realizacji na terenie całego kraju

Opis stanowiska:
  • Planowanie, koordynacja i nadzór montażu budynków modułowych na terenie realizowanych inwestycji,
  • Nadzór nad podwykonawcami,
  • Prowadzenie dokumentacji,
  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót.
Wymagania:
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w kierowaniu realizacjami inwestycji budowlanych.
Oferujemy:
  • Stałą pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Miłą atmosferę pracy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.