title

Kierownik zespołu ds. handlu złomem

Ogłoszenie numer: 4355035, z dnia 2021-03-29

Spółka o ugruntowanej pozycji w branży stalowo-złomowej
w związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje kandydata
do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Radzionków, Zawiercie

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i możliwości biznesowych w zakresie obrotu złomem stalowym;
  • Utrzymywanie relacji ze stałymi Kontrahentami oraz aktywne pozyskiwanie nowych
  • Bieżące analizowanie sytuacji rynkowej w obszarze złomu;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Wsparcie w koordynacji działań podejmowanych w grupie kapitałowej w zakresie handlu złomem;
  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych i dążenie do ciągłego wzrostu wyników,
  • Efektywne zarządzanie stokiem magazynowym,
  • Nadzór nad okresowymi inwentaryzacjami zapasów magazynowych,
  • Raportowanie wyników pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość specyfiki branży złomowej i / lub stalowej – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku– warunek konieczny,
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • Ukierunkowanie na wysokie wyniki sprzedaży,
  • Sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • Niezbędne narzędzia pracy.