title

Konserwator maszyn i urządzeń

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice | Numer ref.: KMU/009/NBŁ

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Benefity Manpower - karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna Medicover
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania:

  • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym 6-14, 14-22, 22-6
  • Mile widziane doświadczenie w pracach konserwacyjnych
  • Mile widziana umiejętność obsługi urządzeń technicznych
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Zadania:

  • Bieżąca obsługa układów chłodzących w konserwowanych maszynach
  • Wymiana olejów w maszynach
  • Czyszczenie maszyn
  • Monitorowanie stanu oleju w układach smarujących
  • Transportowanie olejów i chłodziw na terenie zakładu produkcyjnego
  • Bieżąca kontrola i uzupełnianie środków smarowych

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Blacharz samochodowy

Lokalizacja: śląskie / Świętochłowice

Dodane: 2020-10-06
przygotowanie pojazdu do prac blacharskich itp.Wymagania konieczne: Zawód: Blacharz samochodowy*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: z

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Mobilny serwisant instalacji hydraulicznych i kanalizacyjnych

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

naprawa instalacji hydraulicznych w mieszkaniach i lokalach klientówWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brakUprawnienia: dokładność,...

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Opiekun osoby starszej

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Kompleksowa opieka i pielęgnacja osób starszych. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. System dwuzmianowy w godz.: 7.00-15.00, 12.00-20.00...