title

Konserwator powierzchni płaskich

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Konserwator powierzchni płaskich
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0006
OBOWIĄZKI:
SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH, MYCIE OKIEN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku; mile widziane osoby z niepełnosprawnościami

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Konserwator

Lokalizacja: śląskie / Cieszyn

Dodane: wczoraj
opieka techniczna nad obiektem sportowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: dobra organizacja czasu pracy, chęć do pracy,...

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Konserwator powierzchni płaskich

Lokalizacja: śląskie / Mikołów

Dodane: 2021-01-22
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń w budynku: odkurzanie, mycie, wycieranie, czyszczenie, mycie okien; odpowiednie czyszczenie sprzętu i urządzeń...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Konserwator

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2021-01-22
Dbanie o utrzymanie porządku na podległym terenie; przeprowadzanie konserwacji instalacji technicznych lub budynków; współpraca z innymi specjalistami – w...