title

Konserwator - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/22/0275
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie zawodowe.Prace porządkowe i remontowe
Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Konserwator/monter

Lokalizacja: śląskie / Ligota

Dodane: dzisiaj
konserwacja oraz montaż części wymiennych opakowań na kable Wymagania inne: osoba w przedziale wiekowym 30+

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Monitorowanie stanu technicznego, konserwacja i utrzymanie sprawności urządzeń i instalacji w budynku i na terenie należącym do KEAFER S.A. w Zabrzu. Drobne prace...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Konserwator

Lokalizacja: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

1. Prace porządkowe na terenie i wokół szkoły 2. Przegląd urządzeń sanitarnych 3. Współpraca ze sprzątaczkami 4. Koszenie trawy 5. Współpraca przy...