title

Konserwator - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/21/0503
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie średnie branżowe lub zasadnicze branżowe.Zdolność lekarska z Medycyny Pracy oraz ważna książeczka zdrowia
Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Młodszy konserwator terenów zieleni

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: wczoraj
zadania:: prace związane z pielęgnacją terenów zielonych przez cały okres zatrudnienia zarządzanych przez Spółkę na terenie Rudy Śląskiej. W okresie zimowym...

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Konserwator/monter

Lokalizacja: śląskie / Ligota

konserwacja oraz montaż części wymiennych opakowań na kable Wymagania inne: osoba w przedziale wiekowym 30+

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Monitorowanie stanu technicznego, konserwacja i utrzymanie sprawności urządzeń i instalacji w budynku i na terenie należącym do KEAFER S.A. w Zabrzu. Drobne prace...