title

Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Konserwator
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/23/0189
OBOWIĄZKI:
drobne prace remontowe na klatkach schodowych, malowanie klatek schodowych, prace porządkowe (zimą odśnieżanie, latem koszenie).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętność koszenia trawy, wykonywania drobnych prac remontowych w budynkach mieszkaniowych

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu