title

Konstruktor odzieży

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/22/1204
OBOWIĄZKI:
Samodzielne tworzenie wykrojników postaci (kostiumów). Szycie kostiumów i maskotek. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zawodowe krawieckie lub średnie techniczne odzieżowe, doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku, wyobraźnia przestrzenna, zdolności plastyczne, samodzielność tworzenia wykrojników, dobra znajomość języka rosyjskiego (współpraca z innymi pracownikami rosyjskojęzycznymi).

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej