title

Konstruktor

Ogłoszenie numer: 7273284, z dnia 2022-08-03

ASCO RAIL Sp. z o.o.

Firma od początku swojej działalności związana jest z tematyką stanowisk kontrolno pomiarowych dla kolejnictwa, więcej informacji: www.ascorail.pl

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Pyskowice

Opis stanowiska

  • Projektowanie urządzeń i stanowisk kontrolno – pomiarowych.

Wymagania

  • Znajomość programów Invertor,
  • znajomość budowy maszyn,
  • znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki, elektrotechniki i elektroniki
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych.

Mile widziane:

  • Znajomość programów SolidWorks, AutoCAD,
  • Znajomość języków obcych (angielski, rosyjski, niemiecki).

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat (możliwe inne formy np. niepełny wymiar),
  • Pracę w przy opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • Pełen pakiet socjalny, (wczasy pod gruszą, paczki i bony świąteczne, karta multisport).