title

Konsultant infolinii wychodzącej

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/20/0769
OBOWIĄZKI:
telefoniczna obsługa połączeń w ruchu wychodzącym, udzielanie kompleksowych informacji dotyczących świadczonych usług, doradzanie oraz proponowanie optymalnych rozwiązań, sprzedaż aktualnych cenników energii elektrycznej osobom posiadającym umowy, telefoniczna obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera, komunikatywność, dykcja - umiejętność poprawnego wysławiania się w języku polskim, chęć do wykonywania takiej pracy

Wymagania inne:

swykształcenie min. średnie, umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych, nienaganna dykcja, zorientowanie na realizację celów i konsekwencji w działaniu, silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dobra obsługa komputera, mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach