title

Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2446
OBOWIĄZKI:

Selekcja komponentów, prace okołoprodukcyjne.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Dokładność, spostrzegawczość, dobry wzrok, mile widziane doświadczenie przy produkcji lub kontroli jakości

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.

Kontroler jakości / pomiarowiec

Lokalizacja: śląskie / Lubliniec

Dodane: dzisiaj
Opis stanowiska realizacja zadań pomiarowych i diagnostycznych, analiza wyników pomiarów i sporządzenie protokołów. Wymagania wykształcenie techniczne...

PEKABEX

Kontroler Jakości

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: dzisiaj
Opis stanowiska: Kontrola dostawców materiałów; Kontrola prefabrykatów żelbetowych; Prowadzenie rejestrów; Przygotowanie protokołów. Dyspozycyjność do...

PersonalPilot

Kontroler jakości

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: dzisiaj
kontrola jakości towarów pochodzących z dostaw doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B