title

Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/0671
OBOWIĄZKI:
kontrola i selekcja części samochodowych, przedłożenie raportów ilościowych dobrych i złych, wykonywanie zadań logistycznych, produkcyjnych i innych zleconych przez klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

dobry stan zdrowia

Miejsce pracy:

Pszczyna


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Młodszy kontroler jakości

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
młodszy kontroler jakości ocenia zgodność produkowanych wyrobów ze specyfikacją techniczną, bada kształt, kolor, wymiary oraz poprawność montażu, prowadzi...

PEKABEX

Kontroler Jakości

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: 2021-09-25
Opis stanowiska: Systematyczne sprawdzanie wyprodukowanych elementów i ich zgodności z projektem, Przeprowadzanie odbiorów oraz pomiarów wykonywanych...

HomeGlobal

Specjalista ds. kontroli jakości z językiem niemieckim

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2021-09-24
Lokalizacja: Warszawa lub praca zdalna Zaczynając współpracę z serwisem HomeGlobal zyskasz ; wynagrodzenie godzinowe plus premie uznaniowe, otwarte relacje ,...