title

Kontroler jakości

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy kilkadziesiąt oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice | Numer ref.: KJ/010/GAA

Oferta:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Owocowe czwartki

Wymagania:

  • Gotowość do współpracy długofalowej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów i zleceń w oparciu o rysunek techniczny
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Ocena wizualna komponentów

Zobacz podobne oferty

Punkt Pośrednictwa Pracy Nowa Ruda

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2022-08-12
Kontrola jakości lekkich detali zgodnie z przekazaną instrukcją

Mokate Sp. z o.o.

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Lokalizacja: śląskie / Żory, Strażacka 48

Twój zakres obowiązków: pobieranie prób surowców i półproduktów do analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych, kontrola surowców na wejściu, zbieranie...

Przedsiębiorstwo Budowlane

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-08-09
wykształcenie wyższe doświadczenie w nadzorze i nad wykonaniem konstrukcji stalowych doświadczenie w kontroli jakości produkcji stalowych uprawnienia UT2 mile...