title

Koordynator kontraktu

Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn
Koordynator kontraktu
Miejsce pracy: Katowice
Numer: 59/11/2022
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie kandydatów do pracy,rekrutacja( również w terenie), koordynowanie pracy pracownikow
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Prawo jazdy kat.B

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ROTENSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Specjalista ds. rekrutacji (k/m)

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: 2022-12-07
Aplikuj do nas jeśli: masz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku; posiadasz znajomość i zainteresowanie trendami w zakresie pozyskiwania pracowników;...

Zakłady Usługowe EZT S.A.

Rekruter terenowy

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-12-07
TWOJE ZADANIA: Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska pracowników usług czystościowych i ochrony Pozyskiwanie i selekcja kandydatów poprzez...

P.P.U.H. COMSTAL Sp. z o.o.

Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2022-11-29
kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych, redagowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, aktywne poszukiwanie nowych kandydatów, weryfikacja kandydatów...