title

Koordynator prac budowlanych

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Koordynator prac budowlanych. Naszym Klientem jest m.in. firma specjalizująca się w projektowaniu sieci światłowodowych i wykonawstwie w tym zakresie. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Chorzów
Nr ref.: 1/09/2020/BN
Główne zadania:
  • koordynacja pracy paru brygad w obrębie Śląska,
  • odpowiedzialność za harmonogramowanie, optymalne wykorzystanie zasobów, efektywność i jakość.
Wymagania:
  • doświadczenie w realizacji prac budowlanych naziemnych (z użyciem koparki) lub napowietrznych (instalacje na słupach),
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • mobilność (praca w terenie),
  • prawo jazdy,
  • nastawienie na rozwój i efekty.
Firma oferuje:
  • dobre wynagrodzenie i system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne wy wykonania zadania narzędzia.
Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.