Koordynator projektów międzynarodowych w organizacji pozarządowej

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0377
OBOWIĄZKI:
praca biurowa w siedzibie Stowarzyszenia, a także praca w terenie w ramach realizowanych projektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: znajomość MS Office

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy organizacji pozarządowej, znajomość narzędzi Googla, znajomość języka zaawansowane

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu