title

Koordynator Zmian Inżynieryjnych - Nowy Zakład Elektroniki

Work at the forefront of automotive innovation with ZF, one of the world’s leading automotive suppliers.

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

  • Analiza, procesowanie oraz dystrybucja dokumentacji dot. zmian i odstępstw w procesie i produkcie
  • Administrowanie zewnętrznym i wewnętrznym systemem do zarządzania zmianami
  • Identyfikowanie, analizowanie oraz przygotowanie metod ograniczenia ryzyka dla wszystkich bieżących zmian
  • Koordynowanie transferów linii z/do zakładu produkcyjnego
  • Organizowanie produkcji i dystrybucji części przedseryjnych
  • Wdrażanie usprawnień dotyczących automatyzacji procesów (RPA) w zakładzie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne połączone z technicznym
  • Minimum 3 lata w branży motoryzacyjnej, w zautomatyzowanej, wysokoseryjnej produkcji
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianami oraz wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość systemu SAP, znajomość Power Query i Power BI - mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną