title

Kosiarz

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Kosiarz
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/0634
OBOWIĄZKI:
koszenie terenów zielonych kosiarką spalinową
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Ładowacz nieczystości stałych

Lokalizacja: śląskie / Goleszów

Dodane: dzisiaj
zbiórka odpadów segregowanych i niesegregowanych Wymagania inne: poziom wykształcenia bez znaczenia, doświadczenie zawodowe min. 1 miesiąc

Komagra

Pracownik załadunkowy i wyładunkowy

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: dzisiaj
Nadzór na rozładunkiem rzepaku. Pomoc w przeglądach urządzeń. Wykonywanie prac porządkowych. Dokładność. Odpowiedzialność. Zaangażowanie. Znajomość...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pilarz

Lokalizacja: śląskie / Szczerbice

Dodane: 2022-06-25
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji...