title

Kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kosmetolog
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/2810
OBOWIĄZKI:

Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. urzędzie (SZANSA NA POWRÓT) Wykształcenie: wyższe, doświadczenie: 2 lata; zakes obowiązków: wykonywanie zabiegów na twarz ciało, dłonie i stopy, dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetolog (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: kosmetyczne

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach