title

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Psary
Numer: StPr/21/0113
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe; zabiegi kosmetyczne twarzy (peeling kawitacyjny, mezoterapia, mikrodermabrazja, henna0; makijaż, pedicure; masaz ciała; dezynfekcja i sterylizacja narzędzi; dbanie o stanowisko pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe; ukończenie szkoły kosmetyczna; aktualna książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Psary

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie