title

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/21/0199
OBOWIĄZKI:

Stylizacja paznokci, masaż, zabiegi i pielęgnacja twarzy i ciała.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: Kosmetyczka + manicure, pedicure, stylizacja paznokci
Uprawnienia: kreatywność, otwartość, dynamiczność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało [Umiejętność 1] : Mile widziana umiejętność masażu kosmetycznego twarzy i masaży relaksacyjnych ciała.

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie