title

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/1280
OBOWIĄZKI:

obsługa sprzętu depilującego, zapisywanie klientów do terminarza, odpowiadanie na maile, telefony, messengera na funpage na FB

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, pracodawca zapewnia szkolenie, zainteresowanie (ogólne , podstawowe) branżą beauty, dobry kontakt z klientkami

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach