title

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/22/0383
OBOWIĄZKI:

Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, stylizacja paznokci

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: Kosmetyczne

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kosmetyczka

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
prowadzenie diagnozy kosmetycznej, wykonywanie zabiegów kosmetycznych, udzielanie porad Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Manikiurzystka

Lokalizacja: śląskie / Ślemień

Dodane: 2022-05-25
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Stylistka paznokci

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: 2022-05-25
Miejsce odbywania stażu:Ruda ŚląskaCzas pracy stażysty: pn-sb 8-19 według grafikuOkres stażu: min. 3 m-cePrzygotowanie miejsca pracy, obsługa klienta,...