title

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/22/0447
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów kosmetycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zobacz podobne oferty

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Kosmetyczka

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: dzisiaj
wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało wykonywanie drobnych zabiegów kosmetycznych praca w recepcji SPA wykształcenie kosmetyczne wysoka kultura...

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Stylistka paznokci

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: 2022-06-24
Miejsce odbywania stażu:Ruda ŚląskaCzas pracy stażysty: pn-sb 8-19 według grafikuOkres stażu: min. 3 m-cePrzygotowanie miejsca pracy, obsługa klienta,...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Kosmetyczka

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: 2022-06-23
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji...