title

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/1524
OBOWIĄZKI:
Wyksztalcenie średnie lub wyższe. Zakres obowiązków: Obsługa sprzętu laserowego oraz wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Kontakt z pracodawcą osobisty i telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Kosmetyczka-styliistka rzęs

Lokalizacja: śląskie / Dobieszowice

Dodane: wczoraj
Wykonywanie zabiegów upiekszajacych oprawę oka (rzęsy, brwi). Wymiar czasu pracy: 3/4 etatu. Godziny pracy: od 08:00 do 16:00 Okres zatrudnienia-3 lata Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Kosmetyczka / kosmetolog

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
manicure, pedicure, zabiegi na twarz i ciało, makijaż, depilacjia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Kosmetyczka

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
manicure, pedicur, henna, zabiegi kosmetyczne, praca w godzinach: 9.00-17.00, 12.00-20.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania...