title

Krawcowa

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Krawcowa
Miejsce pracy: Godów
Numer: StPr/20/0478
OBOWIĄZKI:
szycie tekstyliów dziecięcych, szycie lekkie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętność szycia na maszynach przemysłowych

Miejsce pracy:

Godów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Krawcowa

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: 2020-10-08
Szycie na maszynie, czyszczenie z nitek, sprawdzanie towaru i metkowanie, wydruk szablonów.Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak,...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Szwaczka, krawcowa

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2020-10-08
Szycie lekkie - szycie pokrowców na materace.Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia,...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Krawiec

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2020-10-07
Dopasowanie odzieży na miarę, szycie odzieży, poprawki krawieckie.Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: preferowana umiejętność...