title

Krawcowa

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Krawcowa
Miejsce pracy: Mszana
Numer: StPr/22/0485
OBOWIĄZKI:

krawcowa

Miejsce pracy:

Mszana

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Krawiec

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: wczoraj
Poszukiwana osoba z doświadczeniem w zawodzie. Szycie ubrań, krawiectwo lekkie. Kontakt z pracodawcą osobisty i telefoniczny w godz. 11:00-18:00. Oferta również...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Krawcowa

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-05-24
szycie żakietów i sukni Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: praktyka, doświadczenie

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Krawcowa

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2022-05-19
Szycie pokrojonych części odzieży. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie podstawowe. Mile widziane kursy krawieckie....