Menu

Praca: Krawiec


Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Krawiec
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/19/0021
OBOWIĄZKI:
Dopasowanie odzieży na miarę, szycie odzieży, poprawki krawieckie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

12 miesięcy doświadczenia w zawodzie, umiejętność dopasowania odziezy na miarę

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Krawiec

Zdejmowanie miary, oznaczanie kroju, wycięcie matriału, szycie na maszynie przemysłowej oraz ręcznie.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze...

Krawcowa / Krawiec

Jeżeli:masz doświadczenie na podobnym stanowisku pracydobrze organizujesz swoją pracęjesteś dokładna/y i systematyczna/yjesteś pomysłowa/y i kreatywna/ylubisz...

Krawiec

szycie, krojenie, przerabianie odzieży, krawiectwo ciężkie, skóry, futra, suknie ślubneWymagania konieczne:Zawód: Krawiec* (wymagany staż - lata: 0, miesiące:...