title

Krojcza

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Krojcza
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0820
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie powierzonej produkcji do szycia (lagowanie, metkowanie, odliczanie % zużycia materiałów oraz zapotrzebowanie)Praca na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00).Umowa o pracę na okres próbny lub umowę zlecenie.OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY (z komunikatywną znajomością języka polskiego).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Krojczy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, odzieżowe

Wymagania inne:

umiejętność logicznego myślenia, precyzyjność, praca wymaga dokładności, pomocna komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego, doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu