title

Księgowa / Księgowy

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 1/2023
Zadania:
  • księgowanie krajowych i zagranicznych faktur zakupowych,
  • wystawianie, weryfikacja oraz księgowanie krajowych i zagranicznych faktur sprzedaży,
  • rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • monitorowanie należności spółki,
  • uzgadnianie rejestrów VAT,
  • weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald.
Wymagania:
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie kierunkowe (preferowane: finanse i rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne) minimum średnie,
  • znajomość przepisów podatkowych oraz UOR,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielność w pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • praca w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,
  • stałe godziny pracy od pon. do pt. w godz. od 7.30 do 15.30,- premie oraz roczne bonusy.
Prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz 833)".