title

Księgowa/y

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Księgowa/y
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0098
OBOWIĄZKI:

Praca w dziale księgowości, praca będzie wykonywana pod okiem innej osoby.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: rachunkowość

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie min. roczne doświadczenie w pracy w księgowości/rachunkowości, znajomość zasad w rachunkowości, osoby zdeterminowane i autentycznie zainteresowane podjęciem zatrudnienia, po akceptacji osoby do zatrudnienia będzie konieczne wykonanie testu na COVID we własnym zakresie.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie