title

Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Księgowy
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/22/1155
OBOWIĄZKI:
Dekretowanie i księgowanie dokumentów. Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej. Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych wg. określonych standardów.Praca od poniedziałku do piątku od godz.7:25 do 15:00.Umowa o pracę na okres próbny do 3 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: EXCEL
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów - średnie ekonomiczne. Mile widziane wyższe (np. rachunkowość, ekonomia). Obsługa komputera, znajomość obsługi excela. Mile widziana znajomość w zakresie rachunkowości i podatków PIT i VAT w stopniu pozwalającym na samodzielną pracę. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie