title

Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Księgowy
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1711
OBOWIĄZKI:

Dekretacja i księgowanie dokumentów. Uzgadnianie sald, bieżąca analiza, weryfikacja zapisów na kontach księgowych. Udział w przygotowaniu i sporządzaniu bilansu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 10)
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe ekonomiczne lub średnie ekonomiczne, min. 10 lat stażu pracy

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu