title

Księgowy(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Księgowy(staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1496
OBOWIĄZKI:

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
OFERUJEMY CI: Stabilne zatrudnienia na umowie o pracę na czas nieokreślony Atrakcyjne wynagrodzenie Opiekę medyczną Ubezpieczenie na życie Pracę w małym,...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Księgowy

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
obsługa pełnej księgowości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, inne Wymagania inne: umiejętność dokumentowania, ewidencjonowania...

UNIBEP S.A.

Specjalista / specjalistka ds. ekonomiczno - rozliczeniowych

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: wczoraj
Zadaniem zatrudnionej osoby będzie wsparcie kierownika kontraktu w obsłudze administracyjno-księgowej związanej z realizacją budowy, m.in.: fakturowanie oraz...