title

Kucharz kuchni algierskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/0330
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie potraw kuchni regionalnej - algierskiejPrzygotowanie potraw kuchni algierskiej, dobór regionalnych składników i przypraw, ocena surowców, półproduktów i własciwe nimi gospodarowanie, obróbka wstępna surowców - ręczna, mechaniczna, termiczna, pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnejOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony: 01.08.2020 - 31.07.2023MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:MikołówPRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn - sb, godz. 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe i uprawnienia nie są wymagane, umiejętności: praktyczna znajomość zasad prowadzenia kuchni halal

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych