title

Kucharz - pomoc

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0879
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw prze kuchnię; obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców; utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego; czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn; zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy. Miejsce odbywania stażu: Mikołów Czas pracy stażysty: pn-pt 7.00-15.00 Okres stażu: min. 3 m-ce Proponowane zatrudnienie po stażu: -

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

brak wymagań

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych