title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Kucharz
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2019
OBOWIĄZKI:
- Przygotowywanie makaronu, lepienie pierożków GYOZA, przygotowywanie potraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zawodowe gastronomiczne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku kucharza.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach