title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Kucharz
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/0462
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie produktów do sporządzania potraw, gotowanie, mycie zastaw stołowych, naczyń i urządzeń, utrzymanie porządku w kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, gastronomiczne, uprawnienia: kucharz/kelner, wymagane doświadczenie zawodowe w gastronomii,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach