title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Kucharz
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/21/0114
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie posiłków (na wynos),- utrzymanie porządku w miejscu pracy.Praca na dwie zmiany na 1/2 etatu w godz.: 10:00-18:00 oraz 18:00-02:00 od poniedziałku do niedzieli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Kucharz

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: dzisiaj
Przygotowywanie produktów do sporządzania potraw, gotowanie, mycie zastaw stołowych, naczyń i urządzeń, utrzymanie porządku w kuchni Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kucharz/kucharka

Lokalizacja: śląskie / Złoty Potok

Dodane: dzisiaj
Doraźna pomoc kuchenna, lepienie pierogów, przygotowywanie zestawów obiadowych, catering gastronomiczny - realizacja zamówień. Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Kucharz

Lokalizacja: śląskie / Ustroń

Dodane: dzisiaj
Przygotowywanie różnego rodzaju potraw, ciast, napojów i deserów z zastosowaniem narzędzi, maszyn i urządzeń, wykańczanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie...