title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Kucharz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1260
OBOWIĄZKI:
kucharz - przygotowywanie dań i posiłków przeznaczonych do ciągłej sprzedaży. Umowa zlecenie na okres trzech miesięcy, następnie praca na umowę o pracę. Praca w systemie zmianowym po 8 godzin (6.00-17.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie na stanowisku kucharza

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu