title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Kucharz
Miejsce pracy: Wisła
Numer: StPr/21/1338
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami, komponowanie karty dań, nadzór nad estetyką podawanych dań, racjonalne gospodarowanie towarem, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie kierunkowe, doświadczenie w pracy na w/w stanowisku, sumienność, zaangażowanie, samodzielność, dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Wisła

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie