title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Kucharz
Miejsce pracy: Psary
Numer: StPr/21/1312
OBOWIĄZKI:
Praca na codzień w restauracji m. in. tworzenie dań, produkcja pierogów.Wynagrodzenie od 3500 zł brutto - do uzgodnienia z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów min. zawodowe.Wymagane min. 1,5 roku doświadczenia w zawodzie kucharza.

Miejsce pracy:

Psary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie