title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Kucharz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1398
OBOWIĄZKI:

Praca w kuchni cateringowej godzinach 8.00-16.00, soboty wg zleceń.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wymagana znajomość podstaw gastronomii, podstaw BHP i HACCP, dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu