title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Kucharz
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/0665
OBOWIĄZKI:
Obsługa cateringu
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Kucharz

Lokalizacja: śląskie / Sadów

Dodane: 2022-01-14
gastronomia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: doświadczenie

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Kucharz

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-01-14
Przygotowywanie posiłków, przyjęcia towaru, zamówienia, opracowanie menu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Kucharz

Lokalizacja: śląskie / Jaworzno

Dodane: 2022-01-14
gotowanie, przygotowywanie posiłków, obróbka wstępna, wydawka dań Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak