title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Kucharz
Miejsce pracy: Bełk
Numer: StPr/22/0964
OBOWIĄZKI:
Gotowanie, serwowanie potraw dla klienta indywidualnego i na przyjęcie okolicznościowe. Osoba z doświadczeniem w kuchni. Oferta również dla obywateli Ukrainy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: badanie lekarskie, aktualna książeczka SANEPID

Miejsce pracy:

Bełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku